Lavabo Tıkanıklık Açma
Bursa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
27 Şubat 2019
Cihaz ile su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçağı Tespiti
23 Temmuz 2020
Kırmadan su kaçak tespiti

kırmadan su kaçak tespiti

Su Sızıntısı Bulma, Su Kaçağı Tespit ve Gider Açma gibi konularda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Artık gelişen teknoloji sayesinde su kaçaklarının yeri profesyonel cihazlarla görüntüleniyor. Kameraların kullanıldığı sistemde noktasal tespit yapılarak binanıza hasar verilemeden temizleme işlemi gerçekleştiriliyor. Su sızıntısı aynı zamanda harcamadığınız halde çok fazla su kaçağına ve su faturalarınızın yüksek gelmesine neden olur. Su sızıntıları sorunu problemli ve masraflı süreçlere yol açabilir, bu nedenle sızıntıların erken tespiti önemlidir. Su sızıntıları kanalizasyon veya karter pompadan kaynaklanıyor olabilir. Kanalizasyon tıkanıklıkları genel olarak büyük bir fırtınadan sonra meydana gelir ve işlenmemiş kanalizasyonu evinize veya bodrumunuza geri akıtır. Su sızıntılarının etrafınıza yaydığı koku ve saçtığı pis görüntüden kurtulmanız için bizleri arayabilirsiniz. Su sızıntısının yer tespitinin yapılıp su tesisat sızıntısı bulma işlemini kolaylaştırıyoruz. Uygun fiyat politikaları sunan firmalar sizlere yaptıracağınız tadilat ve tamirat işlerinizde büyük kolaylıklar sağlıyor.

Su sızıntılarının birden çok nedeni olabilir. Su borularının içinden geçen suların kireçli oluşu, su taşları, zamanla eskiyen su tesisatınız, ana pimaş giderlerinde biriken kıl, saç, taş gibi cisimler toplanarak tıkanıklıklara yol açıp sizin sıkıntılı anlar yaşamanıza neden olmaktadır. Tıkanıklıkların boyutu ilerlemeden önlemi alınmalı, görüntülenip temizlenme işlemine geçilmelidir. Su sızıntısı yer tespiti ve su tesisat sızıntısını bulmak üzere çağırdığınız tesisatçı, su kaçağının temiz su tesisatından mı yoksa pis atık sudan mı kaynaklandığını belirlemeye başlar. Temiz su tesisatıyla ilgili değilse sorun daha büyük çaptada demektir. Boru görüntüleme sistemiyle borularda kırık ve çatlak aranmaya başlanır. Atık giderleri ustaları yanlış yönlendirebilir ve tam olarak nereden kaynaklandığını anlayamayabilirler.

Yüksek su basıncı su sızıntısına yol açan en önemli sebeplerdendir. Suyun verimli bir şekilde beslenmesi bu amaçla da pompalamak için gereken bir basınç vardır. Su basıncınız çok yüksekse, borularınızı, cihazlarınızı ve demir başlarınızı strese sokar. Bu, evinizi su basmasına neden olan büyük yırtılmalara yol açacak küçük iğne deliği yırtılmalarına neden olabilir. Tadilat yaptırmak sizin için bir kabus olmamalıdır. Temiz ya da pis su giderlerindeki bu kaçağın yerini belirlemek için doğru firmayla çalışmak sorunu halletmenizi sağlayacaktır. Sizin banyonuz ya da mutfağınızdan kaynaklanan bir sorunsa tamiratı kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Su sızıntınızın kaynağını hala bulamadıysanız, inceleme veya tamir etme için profesyonel tesisatçı kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara